RENUWELL Prírodný balzam na drevo Holz-Butter

796250

100% prírodný produkt vhodný pre styk s potravinami pre údržbu a ošetrenie drevených povrchov bez laku, tzn. nábytku, detských hračiek, kuchynských dosiek a dreveného nábobí

Viac detailov

22,57€

Skladom

Detaily

Prírodný balzam na drevo RENUWELL Holz-Butter®

Skladová dostupnost

Zboží je na našem skladě, dodání je 1 až 2 pracovní dny.

Popis výrobku

Balzám na dřevo Holz-Butter® od švýcarského výrobce Renuwell® je 100% přírodní produkt, který je vhodný i pro styk s potravinami. Výrobek Holz-Butter® je vhodný na ošetření a údržbu dřevěných surových, olejovaných nebo voskovaných povrchů. Je vhodný na tmavé i světlé a měkké i tvrdé dřeviny. Krémový balzám lze použít na nábytek, dřevěné dětské hračky, dřevěné kuchyňské desky, kuchyňské dřevěného nádobí a náčiní, které jsou bezprostředním a neustálém kontaktu s potravinami. Holz-Butter® chrání dřevěné výrobky před vodou, vlhkem, vysycháním a zvýrazňuje přirozenou strukturu dřeva. Odpuzuje vodu a nečistoty. Jedná se značkový produkt a značka Holz-Butter® je chráněna zákonem o ochranných známkách ve Švýcarsku a EU. 

Složení výrobku

Vyrobeno ze 100% přírodních surovin, bez parfému, bez konzervantů, bez barviv, bez rozpouštědel, bez parafinů, bez ropných produktů. (Složení je tajemstvím švýcarského receptu.) HOLZ-BUTTER ® má trvanlivost několik let a lze jej běžně skladovat.

Balzám na dřevo HOLZ-BUTTER ® je návrat k přírodě!

Obsah balení

250 ml

Návod k použití

Vetřete do povrchu bílým bavlněným hadrem do povrchu dřeva a nechte 2-3 hodiny zavadnout. V případě potřeby následně vyleštěte suchým bavlněným hadrem. Na rozdíl od přírodních rostlinných olejů nevznikne na tvrdých dřevinách lepkavý povrchy, ale hladký povrch se saténovým leskem. 

Návod na použitie (Technický list) na stiahnutie tu

Poradenství po telefonu


Príslušenstvo