RENUWELL Olej na dřevěný nábytek Möbel-Öl

Bezbarvý olej na přírodní bázi pro olejování, čištění, osvěžení, péči a ochranu olejovaného a nelakovaného dřevěného starého i nového nábytku v interiéru i venku

Více informací

500 Kč

  • 500 ml, plastová láhev

Skladem

Více informací

Olej na dřevěný nábytek RENUWELL Möbel-Öl

Skladová dostupnost

Zboží je na našem skladě, dodání je 1 až 2 pracovní dny.

Popis výrobku

Bezbarvý olej na dřevěný nábytek Möblel-Öl od švýcarské značky Renuwell® vyroben na bázi přírodních a rostlinných olejů. Pro olejování, čištění, osvěžení, péči a ochranu olejovaného a nelakovaného povrchu dřeva. Vhodný na přírodní, syrový, vyluhovaný, mořený, voskovaný, teakový, světlý a tmavý dřevěný nábytek. Pro starožitný a nový nábytek v interiéru i venku. Ideální také pro veškerý dřevěný zahradní nábytek a okenice atd.

Složení výrobku

Vyrobeno podle osvědčeného receptu na bázi přírodních a rostlinných olejů s přírodním olejem z čajovníku. Obsahuje uhlovodíky, C10-C15, n-aklany, isoalkany, cyklické, bez aroma, bez alkoholu, bez silikonu.

Technické údaje

Doba skladování: minimálně 2 roky (v uzavřeném obalu a při pokojové teplotě)

Vhodné pro dětské hračky (DIN EN 71-3)

Odolnost vůči slinám a potu (DIN 53160)

Vyrobeno ve Švýcarsku

Obsah balení

500 ml

Návod k použití

Naneste olej bílým bavlněným hadříkem na povrch dřeva. V případě potřeby opakujte několikrát, v závislosti na povrchu. Zbytkový přebytečný olej na povrchu odstňte nových suchým hadříkem. Povrch je dolný vůči prachu za 24 hodin. Láhev 500 ml vystačí stačí na 5 - 10 m².

Návod na použití (Technický list) ke stažení zde

Poradenství po telefonu


Příslušenství