KÖNIG Stříkací pistole na opravu práškového laku a mokrého laku

409030

Profi airbrushová stříkací pistole KING na kartuše pro lokální opravu laku a práškového laku, komaxitu

Více informací

13 272 Kč

Skladem

Více informací

KING - Stříkací pistole na kartuše

Efektivní a úsporná stříkací technika

Společně s frmou Krautzberger jsme vyvinuli profesionální stříkací pistoli na opakovaně uzavíratelné lakové kartuše. Tento systém umožňuje perfektní nástřik malých ploch při minimální spotřebě laku a je tedy vhodný především pro opravné lakování.


Čistá práce: Díky uzavřenému kartušovému sytému nehrozí nežádoucí únik barvy, přičemž se dá provádět lakováníi na těžko přístupných místech a nad hlavou.

Flexibilní tónování barev: Kartuše s barvami mohou být během lakovacího cyklu měněny tak často, jak je potřeba a uživatel nemá žádná omezení při tónování a míchaní barev. Kartuše jsou dostupné v široké škále standardních barev i bezbarvých laků.

Efektivní a ekonomický: Uzavíratelné kartuše umožňují spotřebu velmi malého množství laku, protože se dají použít opakovaně. Částečně použité kartuše mohou být uskladněny a znovu použity v případě potřeby. Vzhledem k lokální aplikaci a jemnému nástřiku je doba schnutí laku velmi krátká.

Jednoduché čištění: Čistící kartuše s ředidlem umožňuuje rychlé vyčištění trysky pistole během několika sekund.

Přesvědčte se sami a vyzkoušejte snadnou manipulaci s pistolí a mnoho dalších výhod, které lakovací systém KING nabízí.

Pro bližší informace o stříkací technice KING nás neváhejte kontaktovat na: illner@czech-konig.com, tel.: +420 776 003 059

Stříkací technika KING je vhodná pro lokální opravu práškového laku, komaxitu a mokrého laku na kovech, laminátech, sklolaminátech, PVC, dřevě atd.

Video návod