ÚDRŽBA AUTA A GARÁŽE

Oprava palubní desky automobilu

Vyvinuli jsme technologii oprav pro kožené a umělé povrchy interiérů automobilů, která umožňuje odstranit malá poškození, jako jsou škrábance, vrypy, díry, probrusy, odlišnosti ve stupni lesku na obložení dveří, palubní desce, středovém panelu atd.

Systém oprav tavným tmelem je vhodný zejména na opravy děr po vrutech při demontáži Handsfree sad, telefonů, navigací a různých držáků, více informací.

Škrábance, odřený a odloupnutý lak na interiérových plastových dílech automobilů, lodí a letadel lze zaretušovat opravnými barvami vhodných na tento materiál, více informací.

Údržba elektroinstalace automobilů a motocyklů

Vlhkost a oxidace jsou pohroma pro každou elektrickou i elektronickou součást auta, motorky i čtyřkolky. Problémy se vzlínající vodou do elektroinstalace řeší obzvlášť terénní jezdci, ale nevyhnou se ani běžným řidičům. Spreje NANOPROTECH Auto Moto Electric přicházejí se způsobem, jak se s podobnými potížemi účinně vypořádat. Využívají totiž nanočástice, díky kterým dokáží zaizolovat vodiče, ochránit elektroinstalaci před oxidací a pročistit již zoxidovanou autoelektroniku, více informací.

Garážová vrata

Při drobných poškozeních povrchu garážových vrat s vrchní fólií nebo barevným lakem není nutné hned měnit jednotlivý díl nebo měnit část vrat. Drobné vrypy, škrábance, šrámy se dají zabarvit opravnou barvou ve fixu nebo vytmelit tavným tmelem v přesném odstínu výrobce vrat, více informací.