Čistič zašedlého dřeva Zobrazit větší

HERMANN SACHSE Čistič zašedlého dřeva

814000

Gelový čistič zašedlého dřevěného zahradního nábytku a venkovních teras, vhodný na všechny typy dřeva ve venkovní prostředí

Více informací

583 Kč

Skladem

Více informací

Čistič zašedlého dřeva HERMANN SACHSE Teakdeck-Reiniger

Skladová dostupnost

Zboží je obvykle na našem skladě, dodání je 1 až 2 pracovní dny.

Popis výrobku

Vysoce účinný bezbarvý gelový čistič a rozjasňovač na vodní bázi bez obsahu chlóru pro intenzivní hloubkové čištění venkovního dřeva, které je zašedlé díky venkovnímu počasí. Odstraňuje také špínu, prach, mastnotu a další nečistoty způsobené běžným používáním. Na rozdíl od bělících čističů a čističů na bázi chlóru nenarušuje dřevěná vlákna a navrací dřevu původní jasný a živý vzhled. Po vyčištění dřeva je vhodné dřevo následně ošetřit například teakovým tvrdým olejem.

Složení výrobku

voda, kyselina šťavelová, methylcelulóza, emulgátor na rostlinné bázi

Technická data

Vydatnost: 1 litr vystačí na cca 8 m²

Doba skladování: minimálně 2 roky, uzavřené, mimo dosah dětí, v chladu a suchu, ale bez mrazu

Vyrobeno v Německu

Obsah balení

1 litr, plastový kanystr

Návod k použití

Před použitím krátce protřepejte a nanášejte štětcem na dřevěné povrchy. Nezpracovávejte na přímém slunci, jinak odšeřovač příliš rychle zaschne. Nechte působit 10-15 minut a poté setřete tvrdým kartáčem nebo abrazivním rounem s přídavkem vody. Důkladně opláchněte vodou a po odstranění nečistot nechte dřevo důkladně vyschnout (cca 1-2 dny). Po této úpravě je dřevo hrubé a opotřebované. Před další úpravou povrchy dobře obruste brusným papírem a ošetřete například teakovým tvrdým olejem.

Poznámka: Při vysokých teplotách dřevo před ošetřením mírně navlhčete.

Příslušenství