Sleva! Dezinfekční osvěžovač vzduchu Zobrazit větší

Dezinfekční osvěžovač vzduchu

OSP7170250

100% přírodní přípravek pro dezinfekci vzduchu v interiéru domácností, v kanceláří a v autě

Více informací

267 Kč

-10%

297 Kč

Skladem

Více informací

Dezinfekční osvěžovač vzduchu

Skladová dostupnost

Termín dodání 2 pracovní dny

Popis výrobku

OttiAirSept je přírodní tekutý přípravek bez přídavků chemických látek pro dezinfekci vzduchu v interiéru. Tekutý osvěžovač vzduchu je v plastové lahvičce s rozprašovačem. 

Vlastnosti výrobku

100% přírodní produkt, jedná se o směs na bázi čistých, pečlivě vybraných éterických olejů. Produkt má antibakteriální, antivirové, fungicidní a protiplísňové vlastnosti a poškozuje bakteriální biofilmy. Minimalizuje šíření infekcí pocházejících z kontaminovaného vzduchu. 

Charakteristika éterických olejů

Éterickými oleji nazýváme rostlinné silice, které jsou obsažené v různých částech tzv. siličnatých rostlin, v kořenech, listech, kůře, plodech, květech, atd. Stoprocentně čisté éterické oleje se získávají ze siličnatých  rostlin destilací. Éterické oleje jsou látky silně koncentrované, malá lahvička obsahuje účinné látky z několika kilogramů až tun rostliny. V rostlinách vznikají éterické oleje jako sekundární metabolity ovlivňující obranyschopnost před škůdci, viry apod. Éterické oleje jsou základem aromaterapie. Objevte jejich blahodárné účinky prověřené staletími používání v tradičním léčitelství.

Způsob použití 

Produkt by měl být používán neředěný. Přípravek nastříkejte v interiéru pomocí rozprašovací láhve nebo mlhového zařízení. Nevyžaduje dodatečné větrání místnosti. Po 30 minutách zmizí vlastní vůně. 

Složení výrobku

Směs přírodních éterických olejů

Obsah

250 ml, v plastové lahvičce s rozprašovačem

Příslušenství