Sleva! Antivirová dezinfekce rukou a povrchů Zobrazit větší

Antivirová dezinfekce rukou a povrchů

OSP7160250

Nové

Antivirový, antibakteriální tekutý prostředek pro rychlou dezinfekci rukou a povrchů na bázi ethanolu

Více informací

299 Kč

-10%

333 Kč

Více informací

Antivirová dezinfekce rukou a povrchů

Skladová dostupnost

Termín dodání 2 pracovní dny - Produkt ve vysoké poptávce!

Popis výrobku

Antivirový, antibakteriální tekutý prostředek pro rychlou dezinfekci rukou a povrchů jako jsou kovové kliky dveří, tlačítka ve výtahu, zvonková tlačítka atd. Tekutá dezinfekce je v plastové lahvičce 250 ml s rozprašovačem. 

Vlastnosti výrobku

Přípravek má baktericidní, fungicidní, virucidní a ničivý účinek proti tuberkulóze. Obsahuje ethylalkohol 70% a aktivní směs obsahující éterické oleje podporující biocidní vlastnosti ethylalkoholu. Éterické oleje také zamezují vysychání pokožky a dodávají prostředku přirozenou přírodní vůní.

Charakteristika éterických olejů

Éterickými oleji nazýváme rostlinné silice, které jsou obsažené v různých částech tzv. siličnatých rostlin, v kořenech, listech, kůře, plodech, květech, atd. Stoprocentně čisté éterické oleje se získávají ze siličnatých  rostlin destilací. Éterické oleje jsou látky silně koncentrované, malá lahvička obsahuje účinné látky z několika kilogramů až tun rostliny. V rostlinách vznikají éterické oleje jako sekundární metabolity ovlivňující obranyschopnost před škůdci, viry apod. Éterické oleje jsou základem aromaterapie. Objevte jejich blahodárné účinky prověřené staletími používání v tradičním léčitelství.

Způsob použití 

Produkt by měl být používán neředěný. Vzhledem k obsahu těkavých a hořlavých látek se nedoporučuje používat jednorázově na povrchy větší než 2 m². Aby se dosáhlo baktericidního, fungicidního a ničícího účinku proti tuberkulóze, měl by se sprej použít na postřik na dříve umyté ruce nebo na povrch a udržovat je vlhké po dobu 60 s. V případě virů udržujte mokré 120 sekund. Povrch nevyžaduje následné opláchnutí vodou, rychle schne bez zanechání šmouh. Nepoužívejte na povrchy citlivé na alkohol (např. akrylové sklo). Spotřeba přípravku je asi 30-50 ml produktu na 1 m² v závislosti na savosti povrchu.

Složení výrobku

Ethylalkohol 70% , směs éterických olejů

Obsah

250 ml, v plastové lahvičce s rozprašovačem

Příslušenství